Ten drugi książę Harry’ego i Meghan

Markle, który napisał ostatnio bestseller “Finding Freedom”, jest już wydany w Polsce. Jego książka to świetna lektura, która daje nam wgląd w życie pary książęcej i ich rodziny. Ten drugi z kolei został zainspirowany przez książkę “Finding Freedom”.

“Finding Freedom” to książka, która powstała z inicjatywy autorów, aby ujawnić prawdziwe historie dotyczące życia Harry’ego i Meghan. Książka jest pełna szczegółów na temat ich życia prywatnego, a także o tym, jak przebiegała ich decyzja o opuszczeniu rodzinnego domu. Dowiemy się z niej także, jak radzili sobie ze swoją popularnością oraz z tym, co działo się za kulisami ich życia.

Markle

  1. Przedstawiciele rodziny królewskiej przyznają, że Meghan Markle jest bardzo ciekawą osobą. W odróżnieniu od innych księżniczek, ma ona własne zdanie i jest bardzo pewna siebie. Nie boi się mówić o tym, co myśli i lubi.
  2. Meghan Markle urodziła się w Los Angeles i dorastała w Kalifornii. Jest pierwszą czarnoskórą księżniczką w historii rodziny królewskiej. Jej matka jest Afroamerykanką, a ojciec Anglikiem.
  3. Meghan Markle jest świetną aktorką i można ją było zobaczyć w takich filmach jak “Suits” czy “Get Him to the Greek”. W ostatnim czasie skupiła się na swojej roli księżnej i stara się być dobrą wzorem dla innych kobiet.

Poznajcie drugiego księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Harry i Meghan to para, która łączy w sobie nie tylko piękno, ale także dobroć i poczucie humoru. Oboje są bardzo aktywni społecznie i angażują się w działania charytatywne. Harry jest drugim synem księcia Karola i Diana Spencer. Meghan Markle to aktorka, która znana jest z serialu “Suits”.

Czy to koniec monarchy?

W ostatnim czasie monarchy brytyjska jest narażona na coraz większą krytykę. Wszystko zaczęło się, gdy książę Harry i Meghan Markle zdecydowali odejść od rodzinnego dworu i żyć poza granicami Wielkiej Brytanii. Od tego momentu wiele osób zaczęło pytać, czy to koniec monarchy? Monarchia brytyjska jest jedną z najstarszych na świecie i cieszy się dużym poparciem ze strony społeczeństwa. Jednak ostatnie wydarzenia sprawiły, że wiele osób zaczyna się zastanawiać, czy aby na pewno jest ona potrzebna. Książę Harry i Meghan Markle odeszli od rodzinnego dworu i żyją obecnie w Kanadzie. Jest to pierwszy taki przypadek w historii monarchy brytyjskiej.

Wiele osób uważa, że monarchy powinna być reformowana lub całkowicie zlikwidowana. Argumentem przeciwko monarchy jest to, że jest ona anachroniczna i niepotrzebna w XXI wieku. Monarchia ma swoje plusy i minusy, jednak trudno jest przewidzieć, co się stanie w przyszłości.