Ten drugi książę Harry

Długo oczekiwana biografia księcia Harry’ego ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa Penguin Random House. Książka „Ten drugi książę Harry” autorstwa Katie Nicholl jest pierwszym oficjalnym opisem życia i czasów tego popularnego członka rodziny królewskiej. W swojej książce Nicholl przybliża czytelnikom intymne szczegóły życia prywatnego i publicznego księcia, a także donosi o jego związkach z innymi członkami rodziny królewskiej.

Biografia „Ten drugi książę Harry” jest pierwszym oficjalnym opisem życia i czasów tego popularnego członka rodziny królewskiej. Katie Nicholl przybliża czytelnikom intymne szczegóły życia prywatnego i publicznego księcia, a także donosi o jego związkach z innymi członkami rodziny królewskiej.

‘ego i Meghan Markle

Harry i Meghan Markle są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Pochodzą z dwóch różnych kręgów społecznych, ale łączy ich wiele wspólnego. Oboje są bardzo aktywni w działaniach charytatywnych, a także troszczą się o swoich fanów.

Choć Harry i Meghan są małżeństwem od ponad roku, to dopiero teraz doczekali się swojego pierwszego dziecka. Wkrótce po urodzeniu syna Archie’ego Harrisona stali się rodziną trzechosobową. Jak każdy rodzic, Harry i Meghan chcą dla swojego dziecka jak najlepiej. Dlatego też starają się sprostać oczekiwaniom ludzi i utrzymać dobre relacje ze sobą oraz z innymi członkami rodziny królewskiej.

Niedawno Harry i Meghan podjęli decyzję o tym, że biorą urlop od pracy królewskiej i przenoszą się do Kanady. Jest to dla nich duży krok, ale wierzą, że będzie to dobre dla ich rodziny.

Ten drugi książę Harry’ego i Meghan Markle: czy to koniec monarchy?

Pierwszy książę Harry’ego i Meghan Markle urodził się w lipcu 2018 roku. Drugi książę Harry’ego i Meghan Markle urodził się w maju 2019 roku. Czy to koniec monarchy?

Monarchia brytyjska jest jedną z najstarszych na świecie. Brytyjczycy są dumni ze swojej historii i tradycji. Monarchia jest ważna dla tożsamości narodowej Brytyjczyków.

Harry i Meghan są pierwszymi członkami rodziny królewskiej, którzy odeszli od monarchii. Jest to początek nowego rozdziału w historii monarchy brytyjskiej. Czy to oznacza koniec monarchy? Tego jeszcze nikt nie wie.

Ten drugi książę Harry’ego i Meghan Markle: życie po królewsku

Były członek rodziny królewskiej Harry i Meghan Markle żyją teraz normalnie. Obecnie pracują nad swoim projektem, którym jest stworzenie fundacji charytatywnej Archewell. Jako część tego procesu, para opublikowała kilka wideo rozmów z gośćmi, w tym Oprah Winfrey. W jednym z tych wywiadów Meghan otwarcie mówi o tym, że bycie członkiem rodziny królewskiej było dla niej bardzo trudne. Powiedziała również, że jej decyzja o odejściu z rodziny królewskiej była podyktowana troską o swoje zdrowie psychiczne.

Ten drugi książę Harry’ego i Meghan Markle: jak żyją poza monarchią?

2 profesjonalne akapity rozwijające śródtytuł to:

W ostatnich miesiącach życie Harry’ego i Meghan Markle uległo radykalnej zmianie. Po ucieczce z królewskiej rodziny, para przeniosła się do Kanady, gdzie rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu. Jak żyją poza monarchią? Życie Harry’ego i Meghan Markle jest teraz bardziej prywatne niż kiedykolwiek wcześniej. Nie są już częścią królewskiego establishmentu i mogą robić, co chcą. Jak dotąd para sprawdziła się w swojej nowej roli?