Książka, której wszyscy czekali: “Drugi książę Harry’ego Pottera

Książka, której wszyscy czekali: “Drugi książę Harry’ego Pottera i jego wspaniałe życie” to najnowszy tom z serii o przygodach nastoletniego czarodzieja.

W tej części autor opowiada o tym, co działo się z Harrym po powrocie do Hogwartu po trudnych przejściach związanych z jego pierwszym rokiem nauki.

Czytelnik dowie się także, jak bohater radzi sobie ze swoimi nowymi obowiązkami oraz jakie przygody go spotykają na drodze do dorosłego życia.

“Drugi książę Harry’ego Pottera i jego wspaniałe życie” to must have dla każdego fana serii, a także miła odskocznia od codziennych problemów.

Czekamy na drugiego księcia Harry’ego Pottera

Od czasu, gdy świat obiegła wiadomość o tym, że Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka, fani nie mogą doczekać się ich powrotu do Wielkiej Brytanii. Niestety, pandemia koronawirusa uniemożliwiła im podróż do rodzinnego kraju. Jak donoszą brytyjskie media, para ma jednak nadzieję wrócić na chwilę przed porodem.

Warto przypomnieć, że pierwszy syn pary – Archie Harrison Mountbatten-Windsor – urodził się w maju 2019 roku. Jak informował wówczas „The Sun”, Harry i Meghan chceli aby ich syn miał jak najbardziej normalne życie i dlatego też postanowili nie udostępniać jego zdjęć publicznie. Z tego samego powodu niewiele wiemy o drugim dziecku pary książęcej. Czekamy więc na oficjalne ogłoszenie ze strony rodziny królewskiej.

Nadchodzi drugi książę Harry’ego Pottera

Długo oczekiwany ten drugi książę Harry’ego Pottera nareszcie się pojawi. Wszyscy fani mogą być pewni, że będzie on równie elektryzujący i wciągający jak pierwsza część. Książka opowiada historię małego chłopca, który przeżywa wiele przygód w swoim magicznym świecie. Czytelnicy mogą spodziewać się dużo humoru, magii i niesamowitych zwrotów akcji. Niewątpliwie jest to książka, która zachwyci całe rodziny.

Drugi książę Harry’ego Pottera już niedługo!

Książka pt. “Harry Potter i Insygnia Śmierci” jest ostatnią częścią sagi o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling. Książka ukazała się 21 lipca 2007 roku nakładem wydawnictwa Scholastic. “Harry Potter i Insygnia Śmierci” była pierwszą książką, która ukazała się w jednym egzemplarzu na całym świecie. Książka szybko stała się bestsellerem i do dziś sprzedano ponad 65 milionów egzemplarzy tej książki na całym świecie.