Książę Harry i Meghan Markle opublikują książkę o życiu w rodzinie królewskiej

Jak żyło się Harry’emu i Meghan w rodzinie królewskiej? Czy było im ciężko? Jakie są ich opinie na temat życia w pałacach i na dworze?

Gdy byłem w szkole podstawowej, miałem wielu kumpli. Jednych z nich znam do dzisiaj, a z innymi utrzymywałem kontakt tylko przez pierwsze kilka lat po zakończeniu nauki w szkole. Niektórych kumpli w ogóle już nie pamiętam, a innych z kolei nigdy nie spotkałem.

Tak więc, jeśli chodzi o moich szkolnych kolegów, mam dzisiaj na myśli dwóch z nich. Pierwszy z nich mieszka w wielkim mieście, a ten drugi na małej wsi.

Czy książka jest wyłącznie o życiu w rodzinie królewskiej, czy też o czymś więcej? Dlaczego Harry i Meghan postanowili opublikować taką książkę? Czy chcą poruszyć jakieś ważne tematy? A może po prostu chcą się podzielić swoimi przeżyciami z czytelnikami?

Książę Harry i Meghan Markle o życiu w rodzinie królewskiej

Książę Harry i Meghan Markle przyznali, że życie w rodzinie królewskiej bywa trudne. W wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey powiedzieli, że największym problemem jest to, że nikt nie może mówić o tym, co się dzieje wewnątrz rodziny. Harry powiedział, że jego matka Diana czuła się całkowicie osamotniona, ponieważ nikt nie chciał jej słuchać. Meghan dodała, że sama czuła się osamotniona i bezradna wobec tego, co się działo. Powiedzieli też, że decyzja o odejściu z rodziny królewskiej była dla nich trudna, ale uważają, że była to jedyna słuszna decyzja.

Książę Harry i Meghan Markle o życiu w rodzinie królewskiej: jak to jest być członkiem królewskiej rodziny?

Książę Harry i Meghan Markle o życiu w rodzinie królewskiej: jak to jest być członkiem królewskiej rodziny? Jak żyje się w rodzinie królewskiej? Czy jest to trudne?

Życie w rodzinie królewskiej to nie lada wyzwanie. Trzeba dostosować się do wielu zasad i obowiązków. Najważniejsze jest jednak pamiętanie, że cały czas się na coś patrzy. Każdy członek rodziny ma swoje miejsce i swoje zadanie do wykonania. Jest to bardzo duża odpowiedzialność, ale daje też wiele satysfakcji.