Drugi Książę Harry – Drugi Książę Harry

Wychowywany w świetle reflektorów, Harry jest pierwszym księciem Anglii, który urodził się w XXI wieku. Jego ojciec, książę Charles, jest następcą tronu, a matka, księżna Diana, była prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną osobą na świecie. Harry spędził swoje dzieciństwo pod okiem światowej opinii publicznej, a jego życie zmieniło się dramatycznie, gdy jego matka zginęła w wypadku samochodowym w 1997 roku.

Harry uczęszczał do szkoły średniej Ludgrove i Eton College. W 2005 roku dołączył do Królewskich Sił Powietrznych i Królewskich Sił Lądowych. W 2010 roku służył w Afganistanie jako oficer dowodzenia plutonem reaktywnego artylerii. W tym czasie media donosiły o jego położeniu, co stanowiło zagrożenie dla jego bezpieczeństwa i musiał wrócić do Wielkiej Brytanii. Po powrocie z Afganistanu brał udział w licznych akcjach charytatywnych i inicjatywach społecznych.

Harry jest mocno zaangażowany w działania na rzecz osób dotkniętych przez AIDS i gruźlicę oraz ich rodzin. Jest patronem fundacji Sentebale, która pomaga dzieciom i młodzieży w Lesotho i Botswanie. W 2006 roku ufundował Invictus Games – międzynarodowe mistrzostwa sportowe dla osób poszkodowanych w działaniach wojennych lub innych incydentach.

Człowiek, który pokochał Kate i Meghan

Harry i Meghan zdecydowali się ożenić po pięciu miesiącach znajomości. Wkrótce potem urodziła się ich córka, Archie. Ten Drugi Książę Harry jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który otwarcie mówi o swoim uczuciu do dwóch kobiet. Jego wyznanie jest szczególnie ważne, ponieważ jest on pierwszym biseksualnym członkiem rodziny królewskiej. Harry i Meghan spotkali się po raz pierwszy w 2016 roku. Po pięciu miesiącach znajomości postanowili się ożenić. Wkrótce potem urodziła się ich córka, Archie. ten drugi (nowość i bestseller) Książę Harry jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który otwarcie mówi o swoim uczuciu do dwóch kobiet. Jego wyznanie jest szczególnie ważne, ponieważ jest on pierwszym biseksualnym członkiem rodziny królewskiej.

Harry i Meghan spotkali się po raz pierwszy w 2016 roku. Po pięciu miesiącach znajomości postanowili się ożenić. Wkrótce potem urodziła się ich córka, Archie. Drugi Książę Harry jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który otwarcie mówi o swoim uczuciu do dwóch kobiet. Jego wyznanie jest szczególnie ważne, ponieważ jest on pierwszym biseksualnym członkiem rodziny królewskiej.

Drugi Książę Harry: Człowiek, który pokochał Kate i Meghan

Do tej pory Harry był znany jako drugi syn księcia Karola i Diana. Jednak w ostatnich latach stał się bohaterem swojej generacji. Jest żonaty z Meghan Markle, amerykańską aktorką, która jest czarnoskóra. Małżeństwo ich ma silny wymiar społeczny, ponieważ jest to pierwszy taki związek w rodzinie królewskiej. W 2018 roku urodził się ich syn Archie. Drugi Książę Harry jest również znany ze swojego działania na rzecz walki z AIDS i chorobami wenerycznymi oraz działalności na rzecz ochrony środowiska.

Drugi Książę Harry: Życie w cieniu brata

Wiele osób uważa, że drugi Książę Harry jest postacią drugorzędną w rodzinie królewskiej. Jego brat, pierwszy Książę Harry, jest uważany za głównego bohatera, a on sam często jest pomijany. Drugi Książę Harry ma jednak swoje własne życie i historię, która warta jest poznania.

Drugi Książę Harry urodził się w 1978 roku jako następca tronu. Jednak po urodzeniu się jego brata, pierwszego Księcia Harry’ego, stał się on drugim Księciem Harry. Drugi Książę Harry spędził większość swojego dzieciństwa w cieniu brata. Wydawało się, że pierwszy Książę Harry był lepszy we wszystkim – miał lepsze oceny, lepiej grał w rugby i był bardziej popularny. Drugi Książę Harry czuł się czasami jakby nikt nie zwracał na niego uwagi.

Pomimo tego, Drugi Książe Harry nie zamierzał pozostać w cieniu swojego brata. Wziął udział w wielu prestiżowych szkołach i uczelniach, takich jak Eton i Oxford. Został także oficerem Królewskich Sił Lądowych. Drugi Ksiadz Harry ma teraz swoje wlasne życie i historie do opowiedzenia. Jest to postać pełna energii i życia, która nadal ma dużo do zaoferowania światu.

Drugi Książę Harry: Jak żyć po śmierci Diany?

Harry, książę Walii i drugi syn księcia Karola i księżnej Camilli, urodził się w roku 1984. W wieku 12 lat stracił matkę, księżną Dianę, która zginęła w wypadku samochodowym. Harry przez długi czas cierpiał z powodu tej straty. Jednak w wieku 21 lat zdecydował się podjąć śmiały krok i opowiedzieć o tym jak żyje się po śmierci matki. W 2006 roku Harry udzielił wywiadu dla BBC, w którym opowiedział o swoim bólu, żałobie i trudnych chwilach. Książę stwierdził, że najważniejsze jest aby rozmawiać o tym co czujemy, a także szukać pomocy u innych. Harry przyznał również, że bez pomocy rodziny i przyjaciół nie byłoby mu łatwo poradzić sobie z tak dużą stratą.